מוקד מרפאת שיניים 24 שעות

טלפון 03-9698571 | נייד 050-7562830

מתי תזדקקו לרופא שיניים 24 שעות?

במרבית המקרים, טיפולי השיניים שלנו יהיו מתוכננים היטב ומראש

טיפולי שיניים הם, על פי רוב, לא דבר שאנחנו מגיעים אליו ללא תכנון מקדים. בסופו של דבר, לפני שאנחנו עוברים טיפול שורש, יישור שיניים או אפילו ניקוי בסיסי של השיניים אצל שיננית, אנחנו בדרך כלל מוכנים לכך ויודעים שהדבר צריך להתרחש, והדבר מגיע אחרי בדיקות מקדימות ואחרי שכבר נכחנו במרפאת השיניים לפני כן. עם זאת, ישנם מצבים בהם המצב שונה – מצבים בהם אנחנו זקוקים לשירות ולסיוע מקצועי של רופא שיניים גם באמצע הלילה ולא בשעות או בימי העבודה. מצבים אלה, שהם מצבי חירום דנטליים, דורשים מאתנו סיוע של רופא שיניים 24 שעות.

אז מתי בדיוק נזדקק לסיוע של רופא שיניים שעובד מסביב לשעון? מה לעשות במצב זה?

שירות מקצועי של רופא שיניים העובד מסביב לשעון צריך להיות, כאמור, במצבי חירום דנטליים. מצבים אלה יכולים להיות, לדוגמה, מצב של שבר בשיניים ושל טראומה משמעותית שפוגעת בשיניים שלנו – ואנו זקוקים לטיפול מידי בכדי לשכך את הכאבים ובכדי לעשות מה שניתן בכדי לתקן את המצב במהירות. עוד דוגמה היא מצבים של כאבים קיצוניים וחדים המתפתחים בשיניים שלנו, והדבר יכול להתרחש ממגוון סיבות גם בסיטואציות הכי פחות נוחות עבורנו – ובמצבים אלה נזדקק גם כן לעזרה ראשונה מקצועית ומהירה של רופא שיניים המתמחה בכך.

המרפאה של ד"ר איליונסקי מספקת שירותים דנטליים מקצועיים מסביב לשעון

שירותי עזרה ראשונה דנטליים ומגוון שירותים וטיפולים, ברמה המקצועית הגבוהה ביותר ומסביב לשעון בהתאם לצרכי הלקוח – תוכלו למצוא הכל במרפאת השיניים המקצועית של ד"ר איליונסקי יעקב, ברחוב ביאליק 11 בראשון לציון. צרו אתנו קשר בכל שעה ובכל מצב – ואנחנו נדע לספק לכם את המענה המתאים.

חייגו 03-9698571 או מלאו את הפרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם

מספר טלפון


ההודעה שלך

צרו קשר

ד"ר איליונסקי יעקב

רח' ביאליק 11 , ראשון לציון

טלפון 03-9698571
נייד- 050-7562830