מוקד מרפאת שיניים 24 שעות

טלפון 03-9698571 | נייד 050-7562830

השתלות שיניים בראשון לציון

עד לפני לא הרבה מאוד זמן ידענו כי אם איבדנו את השיניים הפתרון הוא רק – שיניים תותבות. עם כל האי נוחות שבשיניים הללו – הכרוך בהרבה הגבלות, טיפול עקבי בכל ערב לניקוי ותחזוקה של השיניים, בעיות וקושי באכילה ועוד. כיום כבר ישנה האפשרות הנוחה הרבה יותר והאסתטית פי כמה וכמה של השתלות שיניים בראשון לציון. מה שבעצם אומר – חזרה של הפה למצב הכמעט טבעי.

'שיניים בכוס', כך מכנים את השיניים התותבות. מדובר בהחלט במשהו לא מאוד סימפטי וגם לא ממש נוח. השיניים התותבות הינן שיניים המסבות הרבה מאוד קושי ולא פשוט להתאים אותם לפיו של המטופל. השיניים התותבות הינן בהחלט ברירת מחדל ועושים אותם רק במקרים של חוסר ברירה.

האפשרות ליהנות מתחליף מושלם לשיניים החסרות זוהי אפשרות שלפני כמה עשרות שיניים יכולנו רק לחלום עליהם.

השתלת שיניים ביום אחד

עד לפני שנים ספורות התבצע כל התהליך של השתלת השיניים בתהליך ארוך ומייגע שכלל טיפולים רבים והמתנה בין כל שלב לשלב. כיום ניתן להיכנס יום אחד למרפאת השיניים ולצאת ממנו עם מערכת שיניים חדשה. ברור שמדובר בשדרוג משמעותי ובאפשרות קוסמת במיוחד כאשר הפציינט לא חייב להישאר חסר שיניים או עם שיניים זמניות למשך תקופות ארוכות עד שהטיפול של השתלת השיניים יושלם.

השתלות שיניים? רק במרפאה מקצועית

לא בכל מרפאה כדאי לבצע את השתלת השיניים. גם אם ישנם מקומות שם מוצעים לנו מחירים זולים או נוחים יותר וגם אם מדובר במרפאה שהיא קרובה יותר לבית. בנושא של השתלות שיניים אין לכל אלו משמעות. הדבר העיקרי זוהי המומחיות והטיפול המקצועי. כדי שהתוצאה תהיה מושלמת.

השתלות שיניים בראשון לציון – כי לגוף יש חלקי חילוף…